

Диспенсер бокс для паперових серветок настільний пластиковий Y-194 11 * 10 cm H 16 cm
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 20071-1
352 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диспенсер бокс для паперових серветок настільний пластиковий Y-194 11 * 10 cm H 16 cm. Доставка в усі регіони України.
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид диспенсера | Побутової |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Призначення диспенсера | Для паперових рушників, серветок |
| Тип диспенсера | Настільний |
| Тип управління | Механічне |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 16 см |
| Глибина | 10 см |
| Ширина | 11 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Диспенсер бокс для паперових серветок настільний пластиковий Y-194 11 * 10 cm H 16 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 352 ₴


