БІГОВА ДОРІЖКА ДЛЯ СОБАК З АВТОМАТИЧНИМ КУТОМ ПІДЙОМУ! БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
Характеристики:
|
|
||
|
|
||
|
|
||
|
|
||
|
|
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 70 кг |
| Довжина полотна | 177 см |
| Кількість тренувальних програм | 1 - 9 |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна вага користувача | 110 кг |
| Потужність двигуна, л. с | 3,1 і більше |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрична |
| Встановлення кута нахилу | Автоматична |
| Функции компьютера | Швидкість, Витрата калорій, Дистанція, Час |
| Колір | Чорний |
| Ширина полотна | 46 см |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 116 см |
| Довжина | 203 см |
| Ширина | 62 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Бігова доріжка для собак з автоматичним кутом підіймання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53 300 ₴


