


Ніж для шаурми з довгим лезом Ніж слайсер для м'яса L 34 cm лезо 20,5 cm
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12414-1
184 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Ніж для шаурми з довгим лезом Ніж слайсер для м'яса L 34 cm лезо 20,5 cm
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина леза | 20.5 см |
| Довжина ножа | 34 см |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип | Ніж для м'яса |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Ніж для шаурми з довгим лезом Ніж слайсер для м'яса L 34 cm лезо 20,5 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 184 ₴


