Сушарка для посуду з піддоном настільна Кухонна сушарка для посуду однорівнева нержавійка 38,5*21cm H 13 cm
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 20247
305 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сушарка для посуду з піддоном настільна Кухонна сушарка для посуду однорівнева нержавійка 38,5*21cm H 13 cm
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сушіння | Настільна |
| Кількість рівнів сушіння | Один |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Наявність піддону | Так |
| Матеріал піддону | Пластик |
| Довжина | 385 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Висота | 130 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Сушарка для посуду з піддоном настільна Кухонна сушарка для посуду однорівнева неіржавка сталь 38,5*21cm H 13 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 305 ₴








