
Пластиковий контейнер для харчових продуктів з кришкою АК-248 Судок харчовий із засувками 13 л. 45*31*12 cm
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 20394-3
456 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пластиковий контейнер для харчових продуктів з кришкою АК-248 Судок харчовий із засувками 13 л. 45*31*12 cm. Доставка в усі регіони України.
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Контейнер/судок |
| Застосування | Універсальне |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Прозорий |
| Об`єм | 13000 л |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Висота | 120 мм |
| Країна виробник | Туреччина |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Пластиковий контейнер для харчових продуктів із кришкою АК-248 Судок харчовий із засувками 13 л. 45*31*12 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 456 ₴


