

Пластиковий контейнер для харчових продуктів з кришкою Plastart SA-320 Судок харчовий із засувками 15 л.
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 20374-3
522 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Пластиковий контейнер для харчових продуктів з кришкою Plastart SA-320 Судок харчовий із засувками 15 л. 40*29*17 cm. Доставка в усі регіони України.
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Контейнер/судок |
| Застосування | Універсальне |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Прозорий |
| Об`єм | 15 л |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Висота | 170 мм |
| Країна виробник | Туреччина |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Пластиковий контейнер для харчових продуктів із кришкою Plastart SA-320 Судок харчовий із засувками 15 л. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 522 ₴


