
Пластиковий контейнер для харчових продуктів із кришкою Beehome АК 253 Судок харчовий із засувками 2 л
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 20397-3
106 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пластиковий контейнер для харчових продуктів з кришкою Beehome АК 253 Судок харчовий із засувками 2 л. 19*14*10 cm. Доставка в усі регіони України.
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Контейнер/судок |
| Застосування | Універсальне |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Прозорий |
| Об`єм | 2000 л |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 100 мм |
| Країна виробник | Туреччина |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Пластиковий контейнер для харчових продуктів із кришкою Beehome АК 253 Судок харчовий із засувками 2 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 106 ₴


