

Пластиковий контейнер для харчових продуктів із кришкою Plastart SA-345 Судок харчовий із засувками 0,6 л.
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 20379-3
56 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пластиковий контейнер для харчових продуктів з кришкою Plastart SA-345 Судок харчовий із засувками 0,6 л. 15,5х10,5х7 см. Доставка в усі регіони України.
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Контейнер/судок |
| Застосування | Універсальне |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Прозорий |
| Об`єм | 600 л |
| Довжина | 155 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Висота | 70 мм |
| Країна виробник | Туреччина |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Пластиковий контейнер для харчових продуктів із кришкою Plastart SA-345 Судок харчовий із засувками 0,6 л. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56 ₴


