
Лоток в холодильник пластиковий Органайзер контейнер контейнер для зберігання консервації та харчових продуктів 23,3*15,7*6
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 20370-3
166 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лоток у холодильник пластиковий Органайзер контейнер контейнер для зберігання консервації та харчових продуктів 23,3*15,7*6 cm. Доставка в усі регіони України.
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Контейнер/судок |
| Застосування | Універсальне |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Прозорий |
| Об`єм | 2300 л |
| Довжина | 233 мм |
| Ширина | 157 мм |
| Висота | 60 мм |
| Країна виробник | Туреччина |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Лоток у холодильник пластиковий Органайзер контейнер для зберігання консервації та харчових продуктів 23,3*15,7*6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 166 ₴


