
Табурет пластиковий пінгвін Туреччина ТВ-240 Кухонний стілець 29*29 cm H 36 cm
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 20391-3
393 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Табурет пластиковий пінгвін Туреччина ТВ-240 Кухонний стілець 29*29 cm H 36 cm. Доставка в усі регіони України.
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | табурет |
| Форма сидіння | квадратна |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 290 мм |
| Глибина табуретки | 290 мм |
| Висота табуретки | 360 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Табурет пластиковий пінгвін Туреччина ТВ-240 Кухонний стілець 29*29 cm H 36 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 393 ₴


