


Дошка обробна прозора пластикова для нарізування овочів та продуктів маленька сіра 25*38 cm FORK OPT 1150
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 20441-1
182 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дошка обробна прозора пластикова кухонна для нарізування овочів та продуктів маленька сіра 25*38 cm. Доставка у всі регіони України.
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 380 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Ручка | Є |
| Товщина | 5 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 250 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Дошка обробна прозора пластикова кухонна для нарізування овочів і продуктів маленька сіра 25 * 38 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 182 ₴


